Edulood


Minul -2kg nädalaga.Õhtused näksimised on ära jäänud ja magusat ei ole õhtuks koju toonud. Menüü on muutunud valgurikkamaks. Süsivesikutest (õun, viinamari, melon jt) ei ole suutnud loobuda. Küll aga söön teadlikult rohkem toorest porgandit,kurki jne.

Elve Pedassaar

Täna öösel kuulasin audiot esimest korda. Enne lõppu jäin magama :). (Liitusin eile õhtul). Täna olen joonud mõned lonksud vett ja kõht ongi just nagu täis. Pool isetehtud friikartulit ka sõin aga enam ei maitsenud :). Tundub, et ööga on toimunud imeline muutus juba. Ja see, enda imelise enda ettekujutamine tundus mulle nii nii reaalne, et ma ei oska seda isegi kirjeldada.

Stella

Valisin enda jaoks pyhapäeva kaalumiseks, ning tänasega ehk 6 päevaga on kaalukaotus 3,5 kg- väga õnnelik!!! Olen väga tänulik, et selle programmi valisin. Minu suur hirm on lahtunud, et äkki ikka ei mõju minu jaoks see programm. Ohh, mõjub, mõjub. Olen söönud kordades väiksemaid koguseid ning teinud eneselegi yllatuseks teistsuguseid valikuid. Väljas syyes eile, valisin supi, millest suutsin veel järgigi jätta, kuna kõht sai väga ruttu täis. Kui kodus kana valmis sai, oli juba isu läinud, ning sõin ahju köögivilju, toorsalatit ja juustu. Eile tuli veel selline mõte, et kui praegu on juba niipalju energiat, et mis siis veel saab, kui 30 kg kaotan, siis vist jooksen suurest õnnest maakerale tiiru peale!! Aitähh Heidi, et võimatu võimalikuks tegid !

Siret

Aitäh Sulle, Heidi! Ma olen alati mõelnud, et see ei saa nii olla, et ühed inimesed on lihtsalt kõhnad ja teised peavad kogu aeg pingutama ja dieeditama, et midagigi saavutada/hoida. Ikka enda sees tuleb midagi muuta ja siis langeb ka kaal lihtsalt! Aitäh, et Sa oled minuni jõudnud seda kinnitama!

Marin

Kiirelt väike tagaside ka  Peale seda kõike, ma tean täpselt mida tahan ja mida vaja teha. Ma olen üli emotsionaalne inimene ja lisaks on mu elu nagu ameerika mäed, kuid suudan kõike palju kergemalt vastu võtta  Tean täpselt, kuidas teha pai oma kehale ja tervisele ja eluraskused ei murra nii kergelt. See pole aind kaalulangus nagu ütlesin, see on palju muud

Merlin

Minul on ka klikk käinud ning enam ei söö nii palju ja kui söön siis otsin midagi tervislikku! Toimib täiega?? Olen tänulik Sulle! ????

Triinu